+420 558 621 819 košík: 0,00 Kč

Římské rolety

PRECIZNÍ ŘÍMSKÉ ROLETY PRO VAŠE OKNA

V tomto e-shopu si můžete vybrat kvalitní římské rolety z jedné z nejmodernějších dílen v České republice. Díky stovkám spokojených zákazníků fungujeme na trhu již 29 let. Dalším spokojeným zákazníkem můžete být právě Vy!

OČEKÁVEJTE ZDE

 • PERFEKTNÍ UŠITÍ KAŽDÉ ŘÍMSKÉ ROLETY:

  To Vám zabezpečíme díky špičkovému technickému vybavení šicí dílny a týmu zkušených švadlen, kterým už rukama prošly stovky římských rolet

 • VELKÝ VÝBĚR KVALITNÍCH MATERIÁLŮ NA ŘÍMSKÉ ROLETY:

  Látky pro Vás sami vybíráme a dovážíme z celé Evropy. Díky tomu budou Vaše římské rolety vždy originální, kvalitní a krásné.

 • PĚT ÚŽASNÝCH STYLŮ ŘÍMSKÝCH ROLET:

  Vyberte si roletu podle vlastního vkusu.

 • SLADĚNÉ SOUSEDÍCÍ ŘÍMSKÉ ROLETY:

  Sousedící římské rolety Vám sladíme tak, aby na sebe perfektně navazovaly vzorem i tunýlky. Už nemusíte dělat žádné kompromisy!

 • I ŘÍMSKÉ ROLETY VELKÝCH ROZMĚRŮ VŽDY PERFEKTNÍ:

  I velké římské rolety budete mít perfektně zpracované díky supermodernímu technickému vybavení naší šicí dílny.

 • REFERENCE OD ZÁKAZNÍKŮ:

  Ostatní zákazníci zde pro Vás zanechali mnoho desítek ověřitelných referencí. Zákazníci se k nám rádi vracejí a doporučují nás svým přátelům. Podívejte se na reference a připojte se k mnoha spokojeným zákazníkům i Vy! Reference od ostatních zákazníků najdete zde:

  https://www.petros-interier.cz/…pro-vas.html

 • FOTOGALERIE ZHOTOVENÝCH VÝROBKŮ:

  Prohlédnout si můžete i bohatou fotogalerii našich realizovaných zakázek. Podobné římské rolety, jako jsou na fotografiích, můžete mít také Vy. Fotografie římských rolet z uskutečněných zakázek najdete zde:

  https://www.petros-interier.cz/…fotogalerie/

VY JSTE PRO NÁS DŮLEŽITÍ. Jsme přívětivá firma. Vážíme si Vás a těšíme se na Vás!

A CO NAVÍC:

 • Využít zde můžete aktuální akce a slevy.
 • Všechny římské rolety jsou před odesláním zavěšeny do výšky a zkontrolovány. Vy tak máte jistotu kvality.
 • Za každou římskou roletou je práce konkrétní švadleny.
 • Římské rolety, které najdete v tomto e-shopu, jsou ručně vyrobeny v České republice.

Vyberte si typ římské rolety:

Římské rolety Elegant

Římské rolety ELEGANT – moderní, trendové
Tunýlkové
Tunýlky zepředu
S vyztužovacími tyčkami
Vytahování za každý jeden tunýlek

Tunýlkové římské rolety Elegant jsou mezi zákazníky oblíbené pro svůj trendový a luxusní vzhled. Tunýlky pro vyztužovací tyčky jsou sešity ze samotné látky římské rolety. Tunýlky jsou viditelné ze přední strany římské rolety.
Tento typ ušití nejvíce vynikne na závěsových římských roletách z jednobarevných látek, ale hodí se i pro většinu vzorovaných látek a záclon. Stylově zapadá především do moderních a supermoderních interiérů.
Po vytažení nahoru vytvářejí římské rolety Elegant charakteristické „varhánky“. Sklady této římské rolety po vytažení zaberou na výšku minimálně 20 až 25 centimetrů. Proto je třeba mechanismus římské rolety zavěsit do dostatečné výšky nad okno a s touto výškou počítat i při zaměřování velikosti římské rolety. Pokud by byl prostor menší, římská roleta by po vytažení zasahovala do okna, překážela by při jeho otevírání, stínila by a více by se opotřebovávala.

cena od
2 150
Pokračovat

Římské rolety Fantasy

Římské rolety FANTASY – decentně elegantní
Tunýlkové
Tunýlky zezadu
S vyztužovacími tyčkami
Vytahování za každý jeden tunýlek

Tento druh římské rolety je podobný předchozímu typu Elegant. Liší se tím, že tunýlky s vyztužovacími tyčkami jsou umístěny ze zadní strany římské rolety. Z pohledové strany z místnosti je tedy látka v místech, kde procházejí tunýlky, sešitá k sobě. Spoje jsou nenápadné a tunýlky pro vyztužovací tyčky z interiérové strany nejsou vidět. Tunýlky jsou patrné pouze z venkovní strany. Vzor na látce může být tímto postupem mírně zdeformován.
Tento způsob ušití se hodí především pro jednobarevné látky, látky se svislými pruhy a pro většinu záclon.
Po vytažení nahoru vytvářejí římské rolety Fantasy charakteristické „varhánky“. Sklady této římské rolety po vytažení zaberou na výšku minimálně 20 až 25 centimetrů. Proto je třeba mechanismus římské rolety zavěsit do dostatečné výšky nad okno a s touto výškou počítat i při zaměřování velikosti římské rolety. Pokud by byl prostor menší, římská roleta by po vytažení zasahovala do okna, překážela by při jeho otevírání, stínila by a více by se opotřebovávala.

cena od
2 150
Pokračovat

Římské rolety Modern

Římské rolety MODERN – luxusní, stylové, supermoderní
Tunýlkové
Tunýlky zepředu
S vyztužovacími tyčkami
Vytahování za každý druhý tunýlek

Římské rolety Modern jsou tunýlkové římské rolety s tunýlky zepředu a s vyztužovacími tyčkami. Od předchozích typů se liší způsobem vytahování. Zatímco římské rolety Elegant a Fantasy se vytahují za každý jeden tunýlek a po vytažení proto vytvoří charakteristické varhánky, římské rolety Modern se vytahují za každý druhý tunýlek. Po vytažení se tedy nevytvoří varhánky, ale elegantní hladký horizontální sklad. Co do vyčnívání do prostoru je tento sklad podstatně placatější, ale oproti tomu zabere více místa na výšku. Z tohoto důvodu je pro tento typ římské rolety potřebný větší prostor nad oknem.
Výška skladů vytažené římské rolety Modern je závislá jednak na použitém materiálu, ale především pak na rozteči jednotlivých tunýlků. Řádově počítejte s výškou 30 až 40 centimetrů. Proto je třeba mechanismus římské rolety zavěsit do dostatečné výšky nad okno a s touto výškou počítat i při zaměřování velikosti římské rolety. Pokud by byl prostor menší, římská roleta by po vytažení zasahovala do okna, překážela by při jeho otevírání, stínila by a více by se opotřebovávala. Římské rolety Modern se hodí především do moderně řešených interiérů. Nejlépe tento styl vyniká na jednobarevných závěsových látkách, ale dá se využít i pro ostatní materiály.

cena od
2 150
Pokračovat

Římské rolety Mystery

Římské rolety MYSTERY – klasický styl římských rolet
Bez tunýlků
S páskou našitou zezadu
S vyztužovacími tyčkami
Vytahování za každý jeden tunýlek

Tyto tradiční římské rolety nemají tunýlky sešité z látky, nýbrž mají ze zadní strany horizontálně našity speciální transparentní pásky. Vyztužovací tyčky se pak zasunují do dutin, které vzniknou po našití těchto pásek. Pásky se našívají ve vzdálenosti zhruba 25 až 30 centimetrů od sebe (přesná rozteč se řídí celkovou výškou římské rolety, typem materiálu a vzorem). Pásky jsou z transparentního (průhledného) materiálu, tudíž neruší hladký vzhled římské rolety, a to ani při pohledu zvenčí. Výhoda pásek našitých zezadu je, že nedeformují vzor na látce. Hodí se téměř pro všechny typy látek. Jde o velmi pěkné rolety, ale nepůsobí tolik efektně a luxusně jako tunýlkové římské rolety.
Po vytažení nahoru vytvářejí římské rolety Mystery charakteristické „varhánky“. Sklady těchto římských rolet po vytažení zaberou na výšku minimálně 20 až 25 centimetrů. Proto je třeba mechanismus římské rolety vždy zavěsit do dostatečné výšky nad okno a s touto výškou počítat i při zaměřování velikosti římské rolety. Pokud by byl prostor menší, římská roleta by po vytažení zasahovala do okna, překážela by při jeho otevírání, stínila by a více by se opotřebovávala.

cena od
2 150
Pokračovat

Římské rolety Romantic

Římské rolety ROMANTIC – dekorativní a romantické
Bez tunýlků
Bez tyček

Římské rolety Romantic mají zezadu na látce našité svislé transparentní pásky, které jsou ve vzdálenosti cca 15 centimetrů od sebe vybaveny očky. Přes tato očka prochází provázek ve směru od horního profilu ke spodnímu závaží. Pomocí tohoto systému se pak římská roleta vytahuje vzhůru.
Podle počtu našitých svislých pásek může roleta po vytažení vypadat téměř rovně při více páskách, nebo může mít při menším počtu našitých pásek ležérní vzhled s mírně provislými obloučky. Záleží pouze na zákazníkovi, co preferuje. Tento systém používáme především pro záclony a lehké dekorační látky. Hodí se spíše do romantičtějších a méně strohých interiérů.

cena od
2 150
Pokračovat


Nahoru

Kontakt

Prodejna:
Zámecké náměstí 44
738 01, Frýdek-Místek

+420 558 621 819
E-mail: info@petros-interier.czloading